Game of Dragons HD

Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 633 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Game of Dragons HD; gerçek bir prenses olduğunu kanıtlamaya çalışan prensese yardım edeceğiniz macera dolu bir bulmaca oyunudur.

Game of Dragons HD; gerçek bir prenses olduğunu kanıtlamaya çalışan prensese yardım edeceğiniz macera dolu bir bulmaca oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak iPad kullanıcılarına sunulan oyunda, Newterra tahtının tek varisi olan prenses bunu Ejderha Adasındaki bulmacaları çözerek kanıtlaması gerekiyor. Bunun için bir dizi kraliyet testinden geçecek olan prenses, prenses olmanın ne denli zorlu bir şey olduğunu anlar. Ancak bu zorlu macerasında ona kötü kuzeni Simon yardımcı olacaktır. Fakat Simon'un da amacı, krallığın tek varisi olmaktır.

Size düşen görev, prensese yardım etmek ve prenses olduğunu kanıtlayarak kraliyetin tek varisi yapmak.

Game of Dragons HD oyunu içerisinde; 52 heyecan verici düzey, 9 adet zekice hazırlanmış mini oyunlar, 6 esrarengiz karakter, İki farklı zorluk modları arasında seçim yapabilme, Duvar kağıtları, Game Center desteği, iPad retine ekran desteği, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Portekizce Brezilya İngilizce, Fransızca, Korece, Çince, Japonca dil desteği gibi bir çok özellik sizleri bekliyor.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Game of Dragons HD indir